Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

KONGRES POLSKIEGO TOWARZYSTWA KARDIOLOGICZNEGO

XXI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego odbędzie się 21-23 września 2017 r. w Katowicach. Zostaną zaprezentowane najnowsze doniesienia ze świata kardiologii oraz zagadnienia związane z wyzwaniami leczenia chorób układu sercowo-naczyniowego. Kongres, jak co roku, będzie stanowił wyjątkową okazję, by wysłuchać wykładów wybitnych ekspertów z kraju i z zagranicy.

W Kongresie weźmie udział ponad 300 wykładowców, odbędzie się blisko 400 wykładów. Zaplanowanych jest 120 sesji, które odbędą się w 13 salach wykładowych Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Ostatni raz impreza odbyła się na ziemi śląskiej w 2005 r., czyli dwanaście lat temu. Organizatorzy mają nadzieję, że w przerwie między wykładami znajdzie się również chwila na spacery po mieście, by odkryć nie tylko przemysłowe oblicze Katowic, ale i docenić kulturalny rozwój regionu.

Rejestracja udziału w Kongresie możliwa jest do 15 września na stronie internetowej PTK, po tym terminie rejestracja możliwa będzie już tylko na miejscu.

KONTAKT

Napisz, zadzwoń

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 32 386 00 84

Przyjdź

Pod Lipami 13
Piekary Ślaskie

Godziny

Pon - Pt 8 - 16
Zapraszamy

Subskrypcja