O Targach Biznes Expo 2016

Grupa Proarte po krótkiej wakacyjnej przerwie pełną parą rusza do przygotowań nad licznymi projektami. Jesień tego roku będzie w nie obfitować. Sporym wyzwaniem są VI Targi Biznes Expo, których jesteśmy współorganizatorem.

Obecność w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w dniach 10 – 12 października jest niemal obowiązkowa dla wszystkich przedsiębiorców. To jedyna możliwość udziału w wielkim przedsięwzięciu, gdzie w jednym miejscu i czasie doświadczenie spotyka się z innowacyjnością, gdzie można zapoznać się z najnowszymi trendami z Poski i zagranicy, to również doskonała okazja nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Tradycja i doświadczenie zobowiązują. Tegoroczna edycja będzie obfitować w spotkania z ekspertami marketingu, sprzedaży i HR. Uczestnicy uzyskają bezpłatne porady biznesowe od naszych ekspertów, wśród których znajdą się : Paweł Tkaczyk i Barbara Piasek.

To wszystko sprawia, że Targi towarzyszące Europejskiemu Kongresowu Małych i Średnich Przedsiębiorstw są trzydniowym świętem wszystkich ludzi biznesu, na które zapraszamy już dziś!

Więcej informacji na www.targibiznesexpo.pl

KONTAKT

Napisz, zadzwoń

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 32 386 00 84

Przyjdź

Pod Lipami 13
Piekary Ślaskie

Godziny

Pon - Pt 8 - 16
Zapraszamy

Subskrypcja