V Targi Biznes Expo za nami!

Po raz piąty wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach zorganizowaliśmy Targi Usług i Produktów Małych i Średnich Przedsiębiorstw Biznes Expo. Odbyły się one w dniach 12-14 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i towarzyszyły Europejskiemu Kongresowi MŚP. To jedyne w naszym kraju targi poświęcone temu sektorowi, które w jednym miejscu gromadzą przedstawicieli różnych branż biznesu.

Były to trzy dni inspirujących spotkań z ekspertami, wystąpień, warsztatów, szkoleń oraz kontaktów B2B! Ponad 100 wystawców zaprezentowało swoje oferty na nowoczesnym terenie wystawienniczym MCK. Wśród nich pojawiły się takie przedsiębiorstwa jak Google, City Handlowy, Usługi księgowe Fresz, Tauron, Instytut Durkalskiego czy Hewlett-Packard.

Po raz kolejny targi otwarły nowe drogi biznesowych rozwiązań i możliwości dla przedsiębiorców oraz pracowników, a nam przyniosły satysfakcję oraz natchnienie, które przekujemy na nowe projekty!

Kolejna edycja Targów Biznes Expo odbędzie się już za rok, a dzisiaj zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia dostępnej na jego stronie.

KONTAKT

Napisz, zadzwoń

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 32 386 00 84

Przyjdź

Pod Lipami 13
Piekary Ślaskie

Godziny

Pon - Pt 8 - 16
Zapraszamy

Subskrypcja